+38 093 747 93 55
г. Киев, ул. Протасов Яр 48
Понедельник с 9:00 до 22:00 Вторник - Воскресенье с 11:00 до 22:00 Суббота до 4:00 ночи (если есть ночные катания)

Сноуборды Endeavor
Про бренд

Endeavor був заснований в 2002 році професійним сноубордистом Максом Дженке. Він народився з бажанням робити щось по-іншому. Створювати продукти, які не схожі на інші. Райдер зосередив увагу на дизайні та емоціях, які викликає сноуборд. Компанія має свою оригінальну філософію: потрібно робити тільки такі дошки, які відповідають найвищим стандартам якості. За це відповідальний саме Макс Дженке, справжній професіонал фрістайлу. Крім того він - президент цієї компанії. Вся його команда представлена колишніми або діючими на даний час професіоналами сноубордингу.
Протягом двох останніх років товари даного бренду почесно займають одне з топових місць серед кращих дощок для сноубордингу за версією журналу Transworld Snowboarding.
Продукція вирізняється високою якістю, а канадське походження говорить про найкращі технічні характеристики дощок.
Багато хто вважає, що саме такою і повинна бути справжня команда, адже її представляють кілька найсильніших райдерів: PAAVO TIKKANEN, SHINGO KAWANO, SPENCER FORBES, MAX JENKE, CHRIS TAYLOR, BRANDON JOHNSON, NICK GREGORY.


Про виробництво

Endeavor використовує найрізноманітніші технології для створення своєї продукції. Якщо компанія займається виготовленням бюджетних дощок, то це не означає, що вона використовує для цього дешеві технології. Навпаки, Endeavor використовує найсучасніші технології, щоб кожна дошка отримала неперевершену якість.
Територіально виробництво знаходиться в Канаді, Ванкувер.
Розвиток Endeavor направлений на захист навколишнього середовища, здоров'я людей і навколишнього світу, при цьому стимулюючи інновації і не ставлячи під загрозу здоровий спосіб життя. Щоб відповідати цим зобов'язанням, мета компанії – увійти до списку компаній Certified B Corps до 31 березня 2022 року. Поєднання сторонньої перевірки, публічної прозорості та юридичної підзвітності допомагає компаніям Certified B Corps зміцнити довіру і цінність для споживача. Сертифікація B Corp проводиться некомерційною лабораторією B.


Моделі

Сноуборд ENDEAVOR BOD

BOD залишається найбільш продаваною дошкою в колекції і в цьому році отримала нагороду Trans World Snowboarding Good Wood! Ідеальне поєднання гнучкості, міцності та популярності створює дошку, яка дійсно прощає всі помилки в катанні. І не важливо, їдете ви по схилах, катаєте в парку, підкорюєте крижаний хафпайп або підриваєте свіжу цілину - B.O.D. залишиться стабільним і чутливим до кожного вашого руху.
Все це можливо завдяки продуманому поєднанню конструкції, профіля і форми. Профіль 3D-кембер поєднує в собі традиційний вигин з тонким носом і хвостом з виступаючими точками контакту. Традиційний вигин (кембер) між ногами забезпечує стійкість на жорсткому снігу, в той час як 3D форма носа і хвоста діє як корпус корабля, що піднімає BOD над м'яким снігом. Це дозволяє вам впевнено долати будь-яку гірську місцевість.


Сноуборд ENDEAVOR Clout

Clout - це дошка, розроблена, щоб задовольнити найдосвідченіших і вимогливих райдерів. Не важливо катаєтеся ви 10 або 180 днів на рік, Clout буде вашим вірним другом, які б цілі ви не поставили на своєму шляху. Завдяки потужному поєднанню технологій та дизайну компанія може пишатися створеним нею продуктом.
Clout має таку ж універсальну геометрію і профіль, як і удостоєна нагороди GoodWood BOD. Профіль 3D-кембер поєднує в собі традиційний вигин з тонким носом і хвостом з піднятими точками контакту, що забезпечує стабільність і продуктивність на жорсткому снігу та м’яке катання на цілині. Дошка Clout має дерев'яну серцевину з тополі і павловнії, які спеціально відібрані завдяки своїм легким, але міцним властивостям. Це забезпечує потужний, точний і збалансований хід з послідовною і передбачуваною гнучкістю. Абсолютно новий карбоновий шар поєднує ніс з хвостом двома паралельними променями. Це забезпечує Clout міцністю по всій його довжині і швидким відгуком від краю до краю.


Сноуборд ENDEAVOR Maverick

Maverick був народжений з переконання, що одна дошка дійсно може зробити все. Ця дошка розроблена для задоволення повсякденних потреб райдерів, які полюбляють «вельветові» траси вранці, а в другій половині дня надають перевагу беккантрі.
Щоб досягти цього, розробники поєднали традиційну форму для сноуборда і нову сучасну геометрію. Maverick має тонкий 3-міліметровий конус від кінчика до хвоста. Це помітно поліпшує характеристики для м'якого снігу, не жертвуючи балансом, точністю і здатністю їздити в свічі. Подовжений на 2 дюйми ніс та профіль Hover Camber діють як корпус корабля, з легкістю утримують вас навіть на найглибшому м'якому снігу. В основі Maverick лежить дерев'яне ядро з тополі, профільоване для середньої гнучкості. Легкий, але міцний, стабільний, але м’який – ці характеристики надають Maverick універсальності, з якою важко зрівнятися.


Сноуборд ENDEAVOR Archetype

Archetype - це дітище науково-дослідної лабораторії Endeavour. Розроблений, щоб бути виключно дошкою для глибокого снігу. Дошка, яка домінує на крутих і глибоких схилах, але може охоплювати будь-яку місцевість, яку ви знайдете на своєму шляху. Унікальна форма і продуманий дизайн завжди викликатимуть посмішку на вашому обличчі.
Перше, що ви помітите в Archetype - це його унікальний «ластівчин» хвіст. На відміну від будь-якого іншого «ластівчиного» хвоста, він відповідає профілю більш традиційної форми, що піднімається від снігу. Це значно покращує характеристики в усіх напрямках у порівнянні з будь-якою іншою дошкою, не жертвуючи при цьому керованістю на твердому снігу, що робить Archetype універсальним. Його хвіст, мов гаряча виделка через морозиво, занурюється в глибокий сніг, щоб підняти ніс і продовжувати серфити без зусиль. Ще однією перевагою унікальної форми хвоста є стійкість при приземленні завдяки двом карбоновим вставкам. Вони простягаються від центру дошки до кінця хвоста. На відміну від твердих хвостів, які борються з м'яким снігом, або від типових «ластівчиних» хвостів, які дуже рихлі, це робить хвіст міцним і він плавно ковзає по снігу, даючи вам найміцнішу платформу, яку ви коли-небудь відчували. Поєднайте це з профілем Hover Camber і агресивним конусом, який варіюється від 25 до 30 мм (в залежності від розміру), і ви отримаєте дошку, ніс якої ніколи не потоне, незалежно від того, наскільки глибокий буде сніг.
Незважаючи на більш широкий розмір, Archetype не складніший в користуванні, ніж ваша звична дошка. Це досягається шляхом змішування тополі і павловнії в ядрі. Він легше, ніж наш стандартний дерев'яний сердечник, але з більш високим співвідношенням міцності до ваги і кращою реакцією.


Сноуборд ENDEAVOR Scout

Scout був розроблений, на вимогу «Я хочу коротку і товсту дошку, але я не хочу жертвувати продуктивністю». Результатом є більш традиційна форма з ширшою платформою, яка була розроблена, щоб дозволити вам катати по бездонному снігу як професіонал і долати схил на повній швидкості.
При розробці Scout компанія почала з форми носа Archetype і працювала відштовхуючись від нього. Ширша форма в поєднанні з профілем Hover Camber діє як корпус корабля, з легкістю утримуючи вас навіть на найглибшому м'якому снігу. На відміну від Archetype, в Scout зберегли ширину профілю по всій довжині, що дозволяє вам відчувати зібраність дошки та карвити і різати сніг, як професіонал.
Остаточна обробка хвоста - традиційна форма з більш низьким профілем і з надрізом на виїмці. Це допомагає «скидати» хвіст при катанні на м'яких схилах, але також забезпечує відмінну стійкість їзди на жорсткому снігу. Ця універсальність завжди була метою Endeavour і робить Scout ідеальним компаньйоном для домінування на схилах.


Сноуборд ENDEAVOR Patrol Split Board

Patrol - найуніверсальніший сплітборд з усіх, що ви можете знайти. Коли розробники взялися за креслярську дошку для створення Patrol, у них було кілька простих цілей - створити сплітборд, який зможе доставити вас в нові місця, і переконатися, що він може працювати як зброя проти глибокого снігу.
Досягнення цієї мети почалося з платформи, яка вже була створена ідеальною для універсальної павдер дошки - Maverick. Розробники взяли геометрію, яку вдосконалили на Maverick, і почали розробляти Patrol навколо неї. Це призвело до того, що дошка здатна їздити на «вельветі» вранці і підривати незаймані беккантрі схили вдень. У Patrol є тонкий 3-міліметровий конус від кінчика до хвоста, який помітно покращує характеристики в м'якому снігу. Подовжений на 2 дюйми ніс та профіль Hover Camber діють як корпус корабля, з легкістю утримуючи вас навіть на найглибшому м'якому снігу. В середині ви знайдете змішаний дерев'яний сердечник з тополі і павловнії, який легше стандартного дерев'яного сердечника, але з більш високим співвідношенням міцності до ваги і кращою реакцією. Це зменшує навантаження при підйомі на гору, не жертвуючи при цьому здатністю спускатися. Також в хвіст додані 2 вуглецевих промені, які ще більше покращують баланс і дають достатню підтримку навіть на найкрутіших схилах.

Рекомендуемые товары