+38 093 747 93 55 м. Київ, вул. Протасів Яр 48
Пн-Вт вихідний Ср-Нд 11:00 - 19:00

Сноубордичні шоломи SandBoxКомпанія SandBox Helmets була заснована Кевіном Сансалоном в 2007 році в Уістлері, Канада. Кевін Сансалон вже був досвіченим сноубордистом, коли почав створювати перші відео під брендом SandВox. Разом зі своєю командою він сфокусувався на новому поколінні сноубордистів, не тільки Уістлера, а й усього світу. Райдери ненавиділи зовнішній вигляд шоломів, доступних на той момент на ринку, і не хотіли зніматися в масивних касках, що нагадують голову марсіанина. Кевін, будучи людиною справи, почав шукати вирішення проблеми і створив унікальний низькопрофільний шолом для сноубордингу. Шолом, який був схожий на звичайну бейсболку і мав фантастичний успіх серед райдерів-сноубордистів. Так був заснований бренд SandВox. Спираючись на відгуки прорайдерів, Кевін вніс додаткові зміни в конструкцію, допрацював усі елементи шолома вдосконаливши форму, профіль, і підкладку. Для досягнення максимально можливого низького профілю сноубордичного шолому зрізалися міліметри, щоб в той же час шолом відповідав всім встановленим стандартам захисту. Таким чином початкова модель сноубордичного шолому перетворилася в модель Classic 2.0. Запатентований дизайн цього виробу є унікальним на ринку - в шоломі немає вирізів «під вуха», а сам він виглядає як класична бейсбольна кепка.

Сноубордичний шолом SandBox Classic, на даний момент, є світовим бестселером серед шоломів SandВox. Протягом наступних років Кевін розробив шолом в скейт-стилістиці, що нагадує йому про колишні часи катання на вулиці і моду тих років. Взявши за основу актуальні розробки, SandВox створили унікальну модель сноубордичного шолома The Legend, яка відрізняється агресивним бічним профілем, високоякісними матеріалами, зручною посадкою і підгонкою по голові, а також внутрішніми підкладками найвищого рівня комфорту.

Сертифікація: вся продукція SandВox сертифікована - даний факт є важливою «точкою продажу», тому що основна маса брендів захисту не має аналогічної документації. Сноубордичні шоломи SandВox мають сертифікат стандарту CEEN1077 (регламент безпеки шоломів для зимових видів спорту).


Шолом сноубордичний Classic Snow
Запатентований дизайн: SandВox - це можливо єдиний сноубордичний шолом на ринку, який не має вирізів над вухами, що надає йому унікальний вид бейсболки. Ідеальна довжина козирка не створює додаткового опору повітрю, закриває маску, дає тінь на очі і, звичайно ж, додає стилю.

Вентиляція: для того що б не псувати улюблену всіма форму шолома різними прорізами, розробники придумали приховану вентиляцію Undercover Venting. У прокладці EPS були зроблені спеціальні канали, які дозволяють повітрю циркулювати, а піт відводити від маски і голови в підкладку шолома.
Кліпса TripClip: перша в індустрії 3-х позиційна знімна кліпса для маски. Вона дозволяє рухати її в різні боки, для того що б максимально комфортно розташувати маску. Кліпса надійно тримається, легко знімаеться і одягається.\
Шолом сноубордичний Legend Snow
Legend це сертифікований сноубордичний шолом для гір, який виглядає як скейтерський. Це не скейтборд шолом, що продається як сноубордичний, як це роблять деякі конкуренти. Legend це відповідь всім новомодним наворотам в гірськолижному дизайні. Він простий, надійний і функціональний, з зовнішньою оболонкою ABS і прокладкою EPS. Legend має сучасний вигляд з оновленим бічним профілем, захищеними від снігу сітчастим матеріалом вентиляційними отворами, знімною кліпсою для маски і накладками для вух Audio Ready, які можна легко зняти і встановити.


Шолом сноубордичний Snow Apex
BOA: додавання системи регулювання розміру BOA є одним з головних поліпшень цієї моделі. Робота з BOA нагадує роботу з Gore-Tex - спочатку компанія ретельно вивчає ваш бренд і процеси виробництва, що б вирішити, чи вартий він представляти їх технологію. SandBox пройшли цей тест і в підсумку налагодили прекрасні взаємини. На відміну від замінних підкладок в звичайних шоломах, система BOA використовує спеціальне коліщатко для регулювання розміру.

Однією з унікальних і важливих властивостей системи BOA є те, що коли ви знімете накладки на вуха (актуально в теплу погоду), то ви не втратите вашу BOA - вона залишиться повністю робочою.

Комфортна підкладка: враховуючи відсутність розмірних прокладок, всередині шолома розробники додали затишну і м'яку підкладку, яка працює в унісон з системою регулювання розміру BOA. За бажанням підкладка легко знімається і миється.

Кольори: весь модельний ряд шоломів Apex має ексклюзивне забарвлення. Базовий шар фарби-металіка зверху покривається матово-гумовою фарбою, що дає в результаті глибокий перламутровий відтінок, який ви не знайдете на жодному іншому шоломі. Все це разом надає шикарного вигляду і незвичайності моделям Apex.

Рекомендовані товари