+38 093 747 93 55
г. Киев, ул. Протасов Яр 48
Работаем по звонку!

Ashbery - маски для сноуборду
Про бренд

Створення продуктів, які чудово виглядають, функціонують належним чином і не варті всіх грошей світу - ключовий напрямок діяльності бренду Ashbery і на сьогоднішній день розробка продукту здійснюється кращою командою в області сноубордингу. За минулі роки багато що змінилося, але пристрасть до бренду і любов до сноубордингу залишилися незмінними. Всі сонцезахисні окуляри мають міцну ацетатну оправу і лінзи Carl Zeiss для чудової оптики.

Окуляри Ashbury. Цей незалежний бренд заснований в червні 2007 року братами Ленсом і Майком Хаккерами, а також колишнім професійним сноубордистом Німой Джалалі. Ashbury створює сноубордичні та сонцезахисні окуляри, які відповідають певному почуттю стиля, що притаманне не кожному. Таким чином, Ashbury виділив себе, одночасно задаючи тенденції та завойовуючи вірних шанувальників як в світі скейт і сноубордингу, так і за його межами. Головний офіс компанії знаходиться в Скваміші, Канада.


Технологія магнітних лінз
Не секрет, що умови в горах можуть швидко змінюватися, тому окуляри Arrow і Hornet дають можливість поміняти линзи за секунди завдяки технології швидкої магнітної зміни лінз. На додачу до всього, кожна пара окулярів Ashbury поставляється з бонусними жовтими лінзами в коробці.


Моделі


Щоб виглядати сучасно на горі, оберіть сноубордичні окуляри Sonic Black Triangle від Ashbury Eyewear. Sonic має безрамний дизайн для широкого діапазону периферійного зору. Лінза з чорним задимленням, що йде в комплекті, підходить для більш яскравих сонячних днів на пагорбі, а лінза жовтого кольору ідеально підходить для слабкого освітлення, туманних днів і нічного катання. Чорний ремінець з логотипом Ashbury's Triangle білого кольору забезпечує зручне і надійне використання протягом усього сезону, поєднуючи стиль з простотою.


Абсолютна новинка зимового сезону 2020 року - сноубордичні окуляри Arrow Triangle. Ці окуляри, середнього розміру з елегантним дизайном і легкою заміною лінз, забезпечують широкий діапазон огляду і поставляються з двома лінзами для умов слабкого і яскравого освітлення.
Замовте в цьому сезоні вишукані сноубордичні маски з чорними лінзами Blackbird Triangle від Ashbury Eyewear. Цей простий дизайн оправи в чорному кольорі з чорним ремінцем надає елегантний стриманий вигляд і залишається поза часом. В комплекті два варіанти лінз, що забезпечують чіткий зір в будь-яких умовах, захист від подряпин і чохол з мікрофібри, який збереже ваші окуляри неушкодженими і вони будуть добре виглядати протягом наступних сезонів.Рекомендуемые товары

Похожие новости