+38 093 747 93 55 м. Київ, вул. Протасів Яр 48
Пн-Вт вихідний Ср-Нд 11:00 - 19:00

Сноуборд Never Summer ProtoUltra Snowboard

  • Виробники  Never Summer
  • Наявність:  Є в наявності
  • Модель:  Proto Ultra

19425 грн.  32370 грн.

Доступні варіанти

   Доставка

Сомовивіз

З наших магазинів − безкоштовно

Таксі по Києву

при замовленні до 4000 грн - по тарифу 

при замовленні від 4000 грн - безкоштовно

З відділення Нової Пошті

при замовленні до 4000 грн - по тарифу НП

при замовленні от 4000 грн - безкоштовно

переплата при відправці накладним платежем - 300грн

Оплата

Готівкою, Накладним платежем, Visa/MasterCard, Приват24

Never Summer  - розробка та виробництво сноубордів з 1991 року дало нам багаторічний досвід тестування та вдосконалення наших конструкцій та методів виготовлення сноубордів. Кінцевий результат нашого досвіду у поєднанні з тісними робочими відносинами з провідними світовими виробниками сировини та інженерами дозволяє нам пропонувати вам найміцніші та найвищі продуктивні борди на планеті! Кожна дошка ретельно виготовляється вручну на нашому заводі в Денвері, Колорадо, з дотриманням допусків точності. Наше власне виробництво та наша здатність покращувати існуючі технології призвели до того, що Never Summer отримала перший патент на будь-який тип Hybrid Camber технологій. Ми дозволяємо продавати нашу продукцію лише у найкращих магазинах сноубордів у світі.


Сноуборд Never Summer ProtoUltra Snowboard


The Proto Ultra не тільки отримав унікальну форму, а також наш новітній профіль прогину Shock Wave Rocker Camber Profile, а й ультра-прокачану систему вуглекомпозитних посилень Carbon Configuration та сердечник WooBoo Core. Посилення CC Carbon Configuration поєднують карбоновий Х «подвійний потужності» під кришкою в центрі прогину, з подвійними масивними карбоновими Х-ми в донному шарі – дошки, що перекривають всю контактну довжину - для Ультра Мощі. Сердечник WooBoo Core - це точно розрахована суміш легких порід дерева найвищої проби зі стрінгери бамбука - дає максимальну віддачу з цієї суми матеріалів. Підсумок: Ультра-фрістайлові властивості пов'язані з Ультра-Карвоспособностями у фрірайді... реальний симбіоз двох сил і стихій.


Технічні особливості:

CO – Extruded Polymer Topsheet: Наші неймовірно «живучі» кришки дощок, максимально стійкі до подряпин та сколів, що мають чудовий зовнішній вигляд. Матеріали також має шорстку або об'ємну «під карбон» структуру, з набагато кращим зчепленням, ніж звичайні гладкі кришки, і відіграють роль «вбудованого стомп-педа»

Carbon MAX Laminate Technology: Більше карбону = більше потужності та віддачі, точніше контроль. Системи підсилення Carbon Max Laminate Technology: об'єднує підсилення в кришці та під сердечником в одну матрицю – для максимального торсійного контролю та сили – саме там, де вона Вам потрібна. Результат - легка, але потужна конструкція, що заряджає ваш сноуборд на багато сезонів!

Новий Shock Wave Rocker Camber Profile: дає Вам шоковий об'єм вибухової сили і при цьому серфінг по потужній океанській хвилі. SWRC утворюється з'єднанням ще більш збільшених і подовжених зон "camber" - для величезного "клацання" і стабільного ведення дуги, немов по рейках - зберігаючи в центрі прогину зону "rocker" - яка дозволяє здійснювати швидке розвантаження для ініціації зміни дуг і "випливання".

Extended Transition Area: Невелика плоска секція у профілі сноуборду, яка покращує як входження в поворот так і плавучість у цілині.

Vario Power Grip Sidecut: Спеціальна форма бокового вирізу "Vario Power Grip", яка працює виключно разом з "Rocker Camber", задіює відразу кілька радіусів: практично в прямий кант по центру сноуборду між ніг (в зоні "негативного прогину"), є зоною постійного стійкого контакту, водночас без навантаження та скручування дозволяє тримати пряму лінію чи ефективний траверс. Відразу на майданчиками кріплень йдуть два неглибокі (великі радіуси), що створюють ще 2 контактні зони. І нарешті, в районі ефективної робочої зони розташовані найбільш агресивні радіуси, що дозволяють швидко увійти до дуги.

Low Profile Nose/Tail: Знижений профіль загинів носа та хвоста – прибирає зайвий матеріал і збільшує контакт у зоні торкання снігу. Це дає більш чіткі «оллі/нолі» і додає стійкості на приземленнях. LPT також знижує ефект опору від врізання носа/хвоста в сніг – чим полегшує ковзання від фігури до фігури без втрати швидкості у парку та прохідність у цілині.

STS Pre-tensioned Fiberglass: Ексклюзивна патентована NEVER SUMMER несуча склотканина із попередньо натягнутих та знедолених шарів чотиривісного волокна, з вживленими між напрямками 0гр. та 90 гр. ультратонкими еластомірними нитками, які служать для зміцнення зв'язку між шарами склотканини, а також як вбудовані віброгасники - що в результаті дає незрівнянну силу, хватку кантів та ходові якості.

Bi-Lite Fiberglass: Склотканина, що несе, з полегшеною матрицею, що зберігає при цьому всі характеристики нашої патентованої склотканини STS ADVANCED. Відмінно працює на фрістайльних та універсальних моделях, не втрачаючи при цьому анітрохи в надійності.

NS SuperLight Wood Core: Ексклюзивна система сердечників з усіх сноубордів Never Summer! Найбільш технологічно просунута система вертикально набраних сердечників із добірних дерев'яних рейок, яку ми коли-небудь використовували. Ми – одні з небагатьох незалежних виробників сноубордів у світі, які мають свій власний цех для виготовлення цієї найважливішої компоненти справжнього сноуборду. Завдяки цьому ми на 100% контролюємо процес складання та виточення сердечника до кожної дошки, що виходить під нашим брендом – з точністю профілювання до сотих часток міліметра - т.к. використовуємо останні моделі верстатів із комп'ютерним управлінням. "Повнонабірний" ("від носа до хвоста, від краю до краю") вертикально набраний "клин" (сердечник) довго і ретельно виготовляється у спеціальних умовах температури та вологості. Сердечник наших сноубордів є синтезом твердих порід дерева з надлегкими породами і системою еластомірних стрічок, що служать для віброгасіння. Розташовані по всьому периметру сноуборду, вони поглинають вібрацію тим сильніше, чим швидше ви їдете, не втрачаючи при цьому в жвавості та "клацанні", забезпечуючи комплекс ходових характеристик, який може дати лише дошка під торговою маркою Never Summer.

Perforated Rocker Pad: !У моделі PROTO! Перфоровані – для зниження ваги – тонкі прошарки еластомеру розташовані у стратегічно важливих зонах у середині дошки. Вони поглинають вібрації між ніг райдера та є ефективним буфером у зоні постійного контакту "рокера" зі снігом.

RDS 2 Damping System: Полегшена система віброгасіння, що також складається з більш вузьких шарів спеціальної стрічки з гумоеластики. Створює ідеальну комбінацію віброгасіння та стабільності для універсальних моделей, яким потрібна стабільність у фрірайді та жвавість та вибуховий характер у фрістайлі.

Elastomeric Underfoot Stabilizers: Еластомірні стабілізатори в зонах заставних кріплень – розташовані прямо в місці концентрації навантаження від ваги райдера – забезпечують оптимальне поглинання вібрацій та зниження втоми в ногах.Наименування Опис
Модель Proto Ultra
Ростовка 154, 157,160
Жорсткість Жорстка
Прогиб Shockwave Rocker Camber
Тип конструкциї Twin
Направлення Allmountain, Freestyle


Увага!

Відкрився перший в Україні сервіс онлайн-бронювання лиж та сноубордів.

Отримайте всі вигоди від онлайн-бронювання гірськолижного та сноубордичного екіпірування.

Дивіться докладніше на сторінках Прокат лиж та Прокат сноубордів у розділі ПРОКАТ.

Написати відгук будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук